Vážení zákazníci, v kategorii Řetězové vázací prostředky nově nabízíme vázací řetězy BASIC line G8 v levné ekonomické řadě.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

  Nabízíme ZNAČKOVÉ a ATESTOVANÉ zboží

   Nabízíme značkové a atestované zboží od evropských výrobců a dodavatelů, převážně privátní značky McBull. Pro výrobu a kompletaci řetězových vázacích prostředků používáme výhradně komponenty CARTECH s pevnostní třídou G8 a G10. Pro výrobu lanových vázacích prostředků dle EN 13414-1 jsou používány pouze certifikovaná ocelová lana a komponenty. Součástí každé dodávky vázacího prostředku je ATEST (certifikát, jakostní list, osvědčení atd.)

    

    


    Na dodané zboží poskytujeme SERVIS a REVIZE

     K námi nabízeným a dodávaným produktům poskytujeme záruční a pozáruční servis včetně následných oprav a prohlídek (revizí). Po provedené revizi vázacích a manipulačních prostředků nabízíme zpracování a vedení evidence v elektronické i papírové podobě s nastavením periody prohlídek. Tuto činnost jsme schopni provádět v naší dceřiné firmě nebo přímo u Vás v provozu.

      

      


      Vyrábíme ATYPICKÉ zboží podle požadavků

       Mimo standardní produkty uvedené v našem e-shopu jsme schopni vyhotovit jiné nebo atypické provedení dle Vašeho požadavku. Toto se týká například jiných požadovaných délek vázacích prostředků, zvětšených závěsných ok, variant zakončení (háků, ok atd.). Za tímto účelem, prosím, využijte náš poptávkový formulář s Vaší přesnou specifikací, dle které Vám bude zpracována cenová nabídka.

       Chcete mít přehled o nových produktech a akcích?
       Přihlaste se k odběru novinek a nic vám neuteče.
       Proč s námi spolupracovat?
       • Máme 20 let zkušeností na trhu
       • Profi záruční i pozáruční servis
       • Poradíme Vám zdarma a pomůžeme s výběrem
       • Poskytujeme slevy pro registrované a stálé zákazníky
       Potřebujete poradit?

       Zákaznický servis
       Logo
       Vlastimil Korčák
       Vlastimil Korčák
       7:00 - 16:00
       Copyright © 2023 zvedam.cz LOGITECH servis s.r.o.